Fotoateliér MOMENT

Mojim cieľom je zachytiť na fotografii to, aké je Vaše bábatko, dieťa, školák, teenager naozaj. Či sú veselí či smutní, nahnevaní, alebo rozjašení. Preto sa snažím viesť priebeh fotenia nenútenou, pre dieťa zaujímavou formou.
Čas a dĺžka fotenia sa prispôsobuje režimu dieťaťa a požiadavkám rodiča (dĺžka jedného fotenia sa pohybuje od jednej do 2- 2,5 hodiny). V prípade, že dieťatko (či niektorý z rodičov ;-) ) naozaj „nemá svoj deň“ a aj napriek mojej snahe na fotenie nemá náladu, tak sa fotenie preruší a dohodneme si náhradný termín (samozrejme s nezmenenou jednou cenou )

Rodičia majú možnosť vybrať si, či chcú aby fotenie prebiehalo v ateliéri (v ktorom majú okrem kvalitnej techniky na výber z množstva rekvizít, kostýmov ...), alebo vonku v prírode. V oboch prípadoch ako výsledný produkt ponúkame CD s upravenými, vyretušovanými, farebnými i čierno-bielymi fotografiami. V prípade záujmu môžeme ponúknuť aj vytlačené fotky, alebo rôzne darčekové predmety, ako puzzle, šálky či tričká s fotkami, kalendáre, fotoknihy ...

Fotoateliér MOMENT
Adresa:
spoločnosť MOMENT, s.r.o., Bánovce nad Bebravou
Telefón:
0905 743 840
Internet:
http://www.foto-moment.sk/
Email:
foto@foto-moment.sk
Aktualizácia:
Piatok, 23. Júl 2010, 21:29

Fotografické služby

Zameriavame sa prevažne na portrétnu fotografiu všetkých druhov a tiež na produktovú fotografiu.
Ponúkame fotenie v našom ateliéri, v exteriéroch, ale aj kdekoľvek podľa požiadaviek zákazníka.

Kategória:
Fotografovanie ľudí
Región:
Trenčiansky

Fotenie v ateliéri

Ponúkame fotenie v našom ateliéri s výberom z množstva rekvizít a kostýmov.

Kategória:
Fotografovanie v ateliéri
Región:
Bánovce nad Bebravou