Foto mozaika súrna pomoc!

Postupy pre úpravu fotografií, počítačový Software

Foto mozaika súrna pomoc!

Odoslaťod Tominooo77 Pondelok, 15. Február 2016, 02:23

Ahoj aj ked je mi to nepríjemne nedá mi to spávať preto to píšem práve teraz v tejto nočnej hodine...

Začal by som asi tak mal som frajerku 2 roky ktorá je dosť dobrá vo photoshope a ja som v tom ako sa povie nemehlo.. No proste vypada to ako z niakeho filmu hocikedy si zobrala môj telefón lebo sa bála ze ju idem podvádzať a začali sa mi dosť cudne veci ... Mam tu asi 500 fotiek mozno aj viac a záhadne som začal vidieť divne tvare vo fotografiach tak isto aj vo videach tiene ktoré tam nemajú co robiť atd... Tak som asi 2 mesiace pátral v kuse po nociach a uz som si nevedel pomôct pretože som nevedel co mam hľadať aj ked som to stále videl.. Ona mi na to tvrdila ze sa mam dat na psychatriu a take blbosti tak isto známy nic nevideli ... Az jedného dňa som to zbadal je to úplne normálna fotka ale tým ze som ju niak upravil som zbadal tie malé stvorceky a v každom jednom je iná fotka ... A som si tým istý pretože na niektorých som aj ja a spoznam sa ... Hľadám niekoho kto mi dôkaze vytiahnuť a hlavne zostriť tie fotografie je ich trocha viac ale samozrejme som za to ochotný zaplatiť čokoľvek pretože mi to zobralo toľko energie a rad by som vedel konečne pravdu... Prikladám sem jednu ukážku uz upravenej fotografie kde to hádam uvidíte dal by som sem aj viac ale mam obavu ze by tam nemuseli byt práve vhodne fotografie pokial chápete chcem iba niekoho nájsť komu to pošlem a pomôže mi je to premna strašne dôležité ďakujem veľmi pekne !! Pozrite sa na tie zelene a červene veci vo vnútri ...
http://postimg.org/image/g4ajn8uf1/ A este dodatok proste ked som vytvoril v jednej fotke mozaiku z tej istej fotky tak nieje mozne a byt náhoda aby som to dal iba tak do Google prekladaca ja sa volam niznansky a aby mi tam vyhodilo ze niznan ... Neviem na akom princípe to funguje ale hovorim deju sa mi divne veci 😂... http://postimg.org/image/pv1f6a5px/. A este ze najlepšie tie tiene v originál fotografii vidím ked si telefon dam do 90 stupnov akože ho náklanam a pozerám na NHo kolmo a jak ho pomaličky otacam sa to normálne mení ... Najprv vidím len tieň potom v ňom ked priblížim stvorceky a v nich je akoby cenzúra cez oči napísane niake slova čiernou farbou ... Nechápem tomu
Tominooo77
Okoloidúci
Okoloidúci

Naspäť na Úprava fotografií

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: CCBot a 0 hostí.