Obrazy z vlastných fotiek

Obrazy z vlastných fotiek

Tlač fotografií na plátno priniesla do našich interiérov malú revolúciu, vďaka ktorej môže z každej digitálnej fotografie vzniknúť unikátny obraz.
Obrazy z vlastných fotiek
Utorok, 28. Máj 2013, 22:23
PR články
Admin
Komentárov: 0

Obrazy z vlastných fotiek

onlineposter.sk

Nájsť v obchodoch obraz ktorý sa bude dokonale hodiť do vášho interiéru, je ťažká úloha. Zvlášť ak chcete, aby váš interiér vyjadroval aj vašu osobnosť. A práve v tom je najväčšia výhoda foto obrazov – stačí si prejsť vašu zbierku digitálnych fotografií, vybrať si tie správne snímky a nechať si ich vytlačiť ako unikátne obrazy. Alebo sa vydajte s fotoaparátom na cesty a nafoťte si krajinky či momentky „na mieru“ pre tlač obrazov.


Obrazy na plátne alebo na PVC doske?

Obrazy z fotiek nemusia byť vytlačené len na plátne. Plátno je síce klasický a najpôsobivejší podklad pre obrazy, v modernom interiéri sa však uplatnia aj foto obrazy na tzv. odľahčenej PVC doske (kapa doske). Na rozdiel od prirodzene štrukturovaného bavlneného plátna má obraz na PVC doske hladký povrch. Obrazy z fotiek tiež možno tlačiť na magnetickú fóliu, samolepku alebo fotopapier.


Foto obrazy z OnlinePoster.sk

Tlač menších aj veľkoformátových obrazov z fotiek si ľahko objednáte online – na portáli OnlinePoster.sk. Foto obrazy z OnlinePoster.sk vynikajú kvalitou tlače a vernosťou farieb, k čomu prispelo použitie najmodernejšej tlačiarenskej techniky vrátane spektrofotometra Barbieri. Obrazy sú tlačené ekologickými farbami na prvotriedne plátno napnuté v borovicovom ráme s kolíkmi pre prípadné neskoršie dopnutie plátna.


Tipy na záver

Fanúšikovia OnlinePoster.sk na Facebooku získavajú pri objednávke obrazov z fotiek dopravu kuriérom zdarma. Pre všetkých zákazníkov zároveň platí nadštandardná 15 dňová záruka vrátenia peňazí. Ak náhodou nemáte k dispozícii vlastné digitálne fotografie vhodné k tlači obrazov, určite si vyberiete z profesionálnych motívov v galérii portálu.

Fotky na stenu